Lasery Generatory energii świetlnej

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Jeszcze w ubiegłym stuleciu kojarzyły się z literaturą science-fiction i bronią masowej zagłady w rękach obcych cywilizacji. Nasze pokolenie ma okazję obserwować ekspansję laserów w różnych dziedzinach współczesnej rzeczywistości, a wizjonerzy potrafią odkryć i opracować drzemiący w nich potencjał.

Firma COHERENT Polska już w 1992 r. zaczęła proponować pierwsze lasery wiodących amerykańskich firm polskim klientom.

Zastosowania laserów są rozliczne; w medycynie ich użycie znacząco wpływa na unowocześnienie i poprawę bezpieczeństwa wielu zabiegów, ponieważ umożliwiają one zachowanie dobrej homeostazy w organizmie pacjenta. Stosowane w chirurgii (umożliwiają bardzo precyzyjne cięcie z jednoczesną koagulacją, a także ablacje i waporyzację tkanek, zapewniając, niewielki stopień uszkodzenia tkanek obocznych), ginekologii (kolonizacje szyjki macicy, laparoskopowe leczenie endometrium), otolaryngologii, urologii (zastosowanie laserów holmowych o mocy od 20 W do 100 W do przez cewkowych prostatektomii, litotrypsji wszystkich rodzajów kamieni nerkowych, operacji raka pęcherza i zwężenia cewki moczowej), medycyny kosmetycznej, dermatologii (usuwanie blizn i zmarszczek, czy też niepożądanego owłosienia, leczenie zmian naczyniowych i żylaków).

Osobną kwestią jest coraz bardziej popularne zastosowanie laserów w kosmetologii. Laser daje ogromne możliwości radzenia sobie z rozlicznymi problemami skórnymi, mobilizując skórę i tkankę podskórną do uruchomienia procesu odnowy (pobudzone fibroblasty uaktywniają produkcję nowego kolagenu. Lumenis UltraPulse 

Encore jest jedynym laserem CO2 wysokiej mocy, o niezwykle krótkim czasie narastania i trwania impulsu. Dzięki dwóm skanerom frakcyjnym Deep FX i Active FX, o różnej charakterystyce, uzyskuje się w jednym zabiegu doskonały efekt, w kontrolowany, powtarzalny i minimalnie inwazyjny sposób. Jest to urządzenie nieporównywalne z żadnym innym na rynku światowym. Zabiegi laserem Encore mogą poddać się osoby niezależnie od wieku i koloru skóry. Wielkim atutem zabiegu jest szybki czas gojenia – kilka dni, jak i fakt, że zwykle wystarczy jeden zabieg, aby osiągnąć rezultat.

Także usunięcie zbędnego owłosienia w sposób trwały przestało być problemem – doskonale radzą sobie z tym Light Sheer i Light Sheer Duet. Ten drugi znacznie skraca czas trwania depilacji na dużych powierzchniach, a zabiegi nim wykonywane są mało uciążliwe dla osoby poddającej się usuwaniu owłosienia.

READ  Triapidix300 - bezpieczne odchudzanie dla każdego!

Ogromne możliwości dają platformy laserowe, czyli urządzenia wielofunkcyjne, za pomocą których można leczyć wiele różnych dolegliwości. Platforma Lumenis. Ona ma wiele zastosowań terapeutycznych zatwierdzonych atestem FDA (m. in. zamykanie naczyń, usuwanie przebarwień, ujędrnianie skóry, redukcja zmarszczek, depilacja). Najnowszym osiągnięciem jest platforma Lumenis M22, w której na wyjściu otrzymuje się impuls światła o stabilizowanej mocy. Łatwy i bezpieczny w obsłudze system składa się z segmentów, każdy z nich leczy inny rodzaj zmian. System przystosowany jest do dalszej rozbudowy.

Mając na względzie oczekiwania klientów, firma COHERENT Polska stara się zapewnić dostęp do najnowszych technologii światowego rynku laserów medycznych i kosmetycznych, a firma Lumenis, jako producent gwarantuje „najwyższą półkę” tego sprzętu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*