Miramagia online

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Jest to gra platformowa przeznaczona raczej dla osób młodszych, nie wymagająca od nas wielogodzinnego myślenia strategicznego. Polega ona głównie na uprawie roślin i obrotu nimi w różnych sferach handlowych. Możemy je sprzedawać w mieście, wymieniać je u znajomych, dokonywać transakcji z przybyszami jak i przerabiać na różne inne dobra w naszych magicznych torbach. Innymi słowy Miramagia jest grą opartą na posiadaniu farmy i troszczeniu się o pola uprawne wraz ze stojącymi obok budynkami ułatwiającymi nam zarządzanie plantacją. Dodatkową atrakcją jest posiadanie własnego smoka, który wraz z ewolucją ułatwia nam zadanie uprawy jak i dostarcza ekstra rozrywek. Poza tym mamy do wyboru kilka klas na samym rozpoczęciu rozgrywki (możemy je później zmienić, jednak za opłatą rubinów). Są to:

wyb%C3%B3r postaci Miramagia online

Zadania

Oprócz tego w grze mamy różne misje i zadania, którymi możemy zająć czas oczekiwania przy wzroście nasion:

Przybysze – ich rola w grze polega na dostarczaniu zadań. Przybywają co jakiś czas żądni upraw, którymi się zajmujesz. Oczywiście nie zabierają ich niczym nikczemni złodzieje, otrzymują je po konsultacji z tobą i po wyłożeniu odpowiedniej sumy. A gdy uznasz, że odwiedza cię za mało przejezdnych możesz zadzwonić w dzwoneczek. Od razu jakiś przybędzie!

Przybysz Premium – przybysz ten, jak sama nazwa wskazuje, pojawia się, gdy wykupisz konto Premium. Można u niego dokonywać najróżniejszych transakcji, nigdy nie znika i stoi zawsze w tym samym miejscu – w sercu farmy– na środku miasteczka.

Wróżka, koło fortuny i loteria – Koło fortuny jest sposobem, by za darmo otrzymać nagrodę np. przysmak dla naszego smoka bądź też jakieś nasionko. Jest ono dostępne już od poziomu pierwszego. Natomiast z wróżki i loterii można korzystać dopiero, gdy dojdziemy do poziomu dwudziestego piątego.

READ  Sposoby na zatkany nosek

WahrsagerAussen Miramagia online

Łowca okazji i tablica ogłoszeń – łowca okazji pokazuje się, gdy posiadasz konto Premium. Ma on czasem różnego rodzaju promocje na przeróżne towary. Można też kupić niektóre oferty po niższej cenie niż standardowe propozycje.

Natomiast tablica ogłoszeń służy do wystawiania na sprzedaż swych upraw dla innych graczy. Można również ogłosić, iż potrzebny nam dany towar. W ten sposób kupuje się towar po niższej cenie niż u czarnoksiężnika w mieście. Jednakże takie wystawianie ofert na tablicy nie daje nam 100% gwarancji, iż ktoś wybierze właśnie naszą propozycję.

Legowisko smoka – smok pomaga przy usuwaniu przeszkód z pola, redukując czas wyparowywania w zależności od jego poziomu. W dodatku jako, że jest magicznym stworzeniem, przyciąga inne niezwykłe istoty np. wróżki polne, które przyśpieszają porost upraw na polu. Należy go karmić i o niego dbać, by jak najszybciej rósł i nabrał doświadczenia oraz by na farmie był z niego jak największy pożytek. Jeśli chcemy być znani w całym królestwie możemy wsiąść na jego grzbiet i wziąć udział w zawodach bądź wyruszyć w nieznane i odnaleźć zaginiony skarb!

Dzięki tym czterem grzybom możemy zaopiekować się naszym smokiem poprzez stworzenie pokarmu, dzięki czemu będzie rósł większy i silniejszy, a jego doświadczenie będzie się stale powiększało.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*