Błonnik witalny – opinie

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Jarosław, 37 lat
Moja mama od kilku lat zmaga się z problemami jelitowymi. Wypróbowała już wiele tabletek, które miały zwalczyć zaparcia, jednak na dłuższą metę okazywały się nieskuteczne. Dlatego postanowiłem sprawdzić skuteczność błonnika witalnego i podarowałem mojej mamie jedno opakowanie. Po tygodniu moja mama była w szoku, że problemy z jelitami, na które cierpi już kilka lat wreszcie mijają. Przepełnieni entuzjazmem zamówiliśmy kolejne opakowanie błonnika witalnego z ziarnami babki płesznik Jest to prawdziwa historia z życia, wolna od przekłamań dla wszystkich niezdecydowanych osób!
Dawid, 42 lata
Na moje problemy z jelitami w dużej mierze wpłynęła moja praca. Ponieważ jestem kierowcą starałem się ograniczać ilość pitej wody, aby nie biegać ciągle do toalety. Moja dieta również nie była zbyt zdrowa, wiadomo jak jest przy trasie – same bary i fast-foody. Ledwie stuknęła mi 40 i okazało się, że mój styl życia, pomimo dość młodego wieku wywołał u mnie olbrzymie problemy ze zdrowiem: zaparcie, wydęty brzuch, przekroczona norma cholesterolu.  To był dzwonek, że czas działać, ale nie wiedziałem, gdzie znaleźć proste i skuteczne rozwiązanie…
Przeszukałem Internet i tam znalazłem odpowiedź – błonnik witalny! Składnik, którego spożywałem na co dzień śladowe ilości. Moc nasion okazała się niesamowita! Po tygodniu ważyłem 5 kilogramów mniej, brzuch zmalał i poczułem się mniej zamulony. Był to efekt usunięcia złogów starego pokarmu z jelit.

Codziennie wieczorem piłem szklankę wody  z 3 łyżkami błonnika. W weekendy zwiększałem dawkę  i wtedy  piłem taką szklaneczkę 3 razy dziennie. Minął kolejny miesiąc, a wraz z nim odeszły kolejne 3 kg. Każdy lubi widzieć efekty, więc zachęciło mnie to do dalszego stosowania. Po 4 miesiącach diety straciłem 12 kg, zaparcia zostały wyeliminowane, cholesterol w normie. Widzę, że było warto i chyba nie tylko ja, bo żona zaczęła mi podjadać błonnik witalny. Pozdrawiam.

READ  Aloes dla skóry, włosów i nie tylko
Katarzyna, 39 lat
Problemy z wagą pojawiły się nagle, jednak dawały mi w kość. Ciągle czułam się wzdęta i miałam zaparcia. Nie jadłam wiele, ale miałam 15 kilogramów nadwagi i podwyższony cholesterol. Wstyd powiedzieć, ale wypróżniałam się czasami tylko raz na tydzień… Wypróbowałam wiele herbatek i środków przeczyszczających. Nic nie pomogło! Czułam się bezradna, a moja jelita były w coraz gorszym stanie. Ktoś poradził mi błonnik, jednak te z pszenicy tylko podrażniały moje jelita, bo zawierały zbyt wiele nierozpuszczalnego błonnika.
Wiedziałam, że błonnik to rozwiązanie mojego problemu, tylko nie mogłam znaleźć odpowiedniego. W końcu trafiłam na błonnik witalny – łagodny dla jelit. Co więcej skutecznie obniża cholesterol. Efekty przerosły moje oczekiwania – wypróżniam się raz dziennie, a nadwaga odchodzi w zapomnienie. Schudłam już 7 kilogramów.  Polecam wszystkim!

Tokarscy
Żyjemy jak przeciętna rodzina. Ja z mężem pracuje, dzieci się uczą. Nie uprawiamy sportów, bo brakuje nam na to czasu. Nie zarabiamy zbyt wiele, a wyżywienie czteroosobowej rodziny trochę kosztuje, dlatego jedzenie kupujemy głównie w hipermarketach. Niestety pojawiły się u nas lekkie zaparcia, ale nie przejmowaliśmy tym do czasu, gdy wykryto u nas podczas badań profilaktycznych podwyższony poziom cholesterolu. No cóż dieta oparta na pizzy, hamburgerach, uboga w warzywa i błonnik robi swoje…
Mój syn znalazł w Internecie błonnik witalny i postanowiłam zaryzykować i kupić 3 opakowania dla całej rodziny. Rozpoczęliśmy kurację, chociaż na początku ciężko było się nam przyzwyczaić. Jednak już po tygodniu zauważyliśmy brak zaparć, a po 2 miesiącach nasz cholesterol wrócił do normy. Cała rodzina jest zachwycona. Czujemy się zdrowiej i mamy więcej energii. Polecam wszystkim błonnik witalny!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*