Ten chłopak zatrzymał łysienie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Miałem 17 lat, gdy zacząłem gubić włosy. W wieku 25 lat było już dokładnie widać postępujące łysienie. Ubytek był przede wszystkim widoczny, gdy brałem prysznic i myłem głowę. Straciłem wiarę w siebie. Nie potrafiłem zgromadzić w sobie śmiałości, by konwersować z dopiero co poznanymi dziewczynami i ogólnie czułem się niekomfortowo w trakcie spotkań matrymonialnych. Z zazdrością spoglądałem na przyjaciół, którzy posiadają dużo włosów i chciałem wyglądać tak jak oni. W tenże sposób zrodził się u mnie plan, aby szukać wyjścia dla mojego kłopotu.

Spędziłem godziny w bibliotece i na Google poszukując jakichś wskazówek. Przeczytałem multum wpisów na temat tradycyjnego i innowacyjnego leczenia straty włosów. Wydałem dużo zł na przetestowanie rozmaitych wyrobów dostępnych na polskim rynku. Byłem naprawdę zdesperowany, że zacząłem nawet myśleć o zaciągnięciu pożyczki na bolesny przeszczep włosów.

Moje zachwycające odkrycie

W czerwcu 2005 wybrałem się do Anglii na uroczystości weselne mojego przyjaciela. Właśnie wtedy dowiedziałem się od niego o olejku Hairmastic – jego zdaniem niezwykle efektywnym środku na porost włosów. Według opowieści, którą usłyszałem, mój przyjaciel cierpiał na łysienie już od dłuższego okresu, a po rozpoczęciu terapii olejkiem Hairmastic, wypadanie włosów ustało już po trzech tygodniach.

Pierwotnie byłem nastawiony nieprzychylnie, ale później miałem okazję poznać członków jego rodziny, którzy także stosowali olejek przeciw wypadaniu włosów Hairmastic. Wszyscy mieli do powiedzenia tylko rzetelne myśli o tym wyrobie. Wszyscy potwierdzili, że Hairmastic nie tylko zatrzymał stratę włosów, ale również sprawił, że zaczęły one odrastać.

Lada dzień po weselu rozpocząłem poszukiwanie większej ilości wiadomości na rzecz tego wyrobu. Wiadomości, które odnalazłem na jego zagadnienie potwierdzały tylko bardzo dobre opinie jakie usłyszałem od swojego przyjaciela. Im dłużej czytałem, tym bardziej rozpocząłem zdawać sobie sprawę, że ten preparat może mi ulżyć. Okazało się, że w Anglii i Stanach Zjednoczonych artykuł ten jest bardzo uznany i stosuje go wiele ludzi. Jak się dowiedziałem – w tym momencie Procerin stosowało już 200,000 osób w Anglii, a czasami pojawiały się kłopoty z realizacją zleceń, ponieważ brakowało produktu. Poza oficjalną siecią sprzedaży można było doprowadzić do realizacji zakupu za 3-4-krotność zwyczajnej wartości. W końcu udało mi się chociaż kupić pierwsze opakowanie.

READ  Wyciek

Moje pierwsze spotkanie z olejkiem Hairmastic

Jeszcze teraz szczegółowo pamiętam ten dzień gdy otrzymałem moje zamówienie i otworzyłem opakowanie. Moim oczom ukazała się prosta buteleczka. Nic wyjątkowego. Z całą gwarancją nie byłem nie zniechęcony, ale jeśli weźmiemy pod uwagę moje minione eksperymenty, nie miałem też dużych wymagań.

Przede wszystkim pamiętam 1-wszy raz, gdy zastosowałem Hairmastic. Po miesiącu kuracji, pewnego razu po wzięciu prysznicu i po umyciu włosów spodziewałem się wypatrzyć w moich dłoniach wiele włosów. Ku mojemu zdziwieniu moim oczom ukazały się wyłącznie dwa włosy. Parę razy przejechałem dłonią po moich włosach, aby zbadać czy przypadkowo się nie mylę. Byłem sympatycznie zaszokowany – nie mogłem uwierzyć, że natychmiast po pierwszym użyciu doświadczyłem tak pozytywnych efektów.

Czy tego typu produkt faktycznie działa? Przez parę kolejnych miesięcy stosowałem Hairmastic systematycznie i ku mojemu zdziwieniu nie traciłem już włosów w trakcie kąpieli! Nie mylę się! Przestałem gubić włosy!

Od tamtej chwili używałem olejek Hairmastic systematycznie przez okres roku. Nie jestem obecnie łysym facetem – moja głowa jest cała we włosach. Co racja moja głowa nie prezentuje się tak jak, gdy miałem 16 lat. Ale żadna osoba nie jest w stanie dostrzec, że kiedyś miałem kłopot z łysieniem! Mam większą ilość włosów, które są gęstsze i zdrowsze. Prezentuje się to rzeczywiście doskonale.

Moja wiara w siebie wróciła i mam poczucie, że dzięki temu moje życie stało się bardziej wartościowe. Obecnie już nie mogę doczekać się spotkań ze bliskimi i poznawania nowych dziewczyn. Czuję się świetnie i wyglądam dobrze! Wypróbuj olejek Hairmastic już dzisiaj!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*